BARKY Ucho wołowe z sierścią

  • BARKY Ucho wołowe z sierścią
Nowość

Producent: Best Snack Sp. z o.o.

Dostępność: Od ręki

Stany magazynowe: 10 szt.

Dostawa już od: 16,00 PLN

zaloguj się, aby zobaczyć...

  • BARKY Ucho wołowe z sierścią
BARKY Ucho wołowe to całkowicie naturalny, twardy wołowy gryzak, który z pewnością zajmie psu dłuższą chwilę. Obecność sierści pozytywnie wpływa na układ pokarmowy psów. Sierść posiada znakomitą właściwość oczyszczania jelit z resztek pokarmu oraz złogów. Jest to bardzo częste uzupełnienie diety psów karmionych w standardach BARF.
Uszy sprzedawane są na sztuki.

Produkt wytwarzany jest wyłącznie z najwyższej klasy surowca pochodzącego ze sprawdzonych ubojni oraz zakładów mięsnych na terenie Polski. Do mięsa nie są dodawane żadne substancje zapachowe, smakowe, konserwujące ani tzw. "zapychacze", jak np. gliceryna, skrobia czy mąka. Nasze produkty to w 100% mięso i podroby.

Produkt jest estetycznie zapakowany w ekologiczny, papierowy worek. Wszystkie nasze opakowania wyposażone są również w zamknięcie strunowe. Większe worki wykonane są z grubej, odpornej na przetarcia folii oraz  także wyposażone w zamknięcie strunowe. Dzięki temu wszystkie produkty BARKY SNACK można zabrać ze sobą na spacer bez obawy, że smakołyki rozsypią się po torebce czy plecaku.

Proces produkcji gryzaków BARKY SNACK jest długi i przebiega w stosunkowo niskiej temperaturze. Dzięki temu mięso nie traci cennych wartości odżywczych oraz naturalnego zapachu.
Wszystkie nasze produkty wytwarzamy w zakładach działających w oparciu o procedury HACCP, GHP, GMP oraz wpisanych do krajowego rejestru weterynaryjnego. Zapewnia to wysoką jakość oraz bezpieczeństwo naszych produktów.
Więcej Zwiń
Kod towaru
P/000031
Identyfikator
10471151
Symbol
10471151
Podatek VAT
8%

    Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe