BARKY Ucho wieprzowe duże

  • BARKY Ucho wieprzowe duże
  • BARKY Ucho wieprzowe duże
  • BARKY Ucho wieprzowe duże
Nowość

Producent: Best Snack Sp. z o.o.

Dostępność: Od ręki

Stany magazynowe: 135 szt.

Dostawa już od: 16,00 PLN

zaloguj się, aby zobaczyć...

  • BARKY Ucho wieprzowe duże
  • BARKY Ucho wieprzowe duże
  • BARKY Ucho wieprzowe duże
BARKY Ucho wieprzowe to dobrze znany i ceniony gryzak wieprzowy oraz znakomita przekąska, która powinna zająć psom dłuższą chwilę. Nasze uszy są dość duże i posiadają elementy mięsa i tłuszczu, które z pewnością pobudzą apetyt każdego psa.
Uszy sprzedawane są na sztuki, luzem.

Produkt wytwarzany jest wyłącznie z najwyższej klasy surowca pochodzącego ze sprawdzonych ubojni oraz zakładów mięsnych na terenie Polski. Do mięsa nie są dodawane żadne substancje zapachowe, smakowe, konserwujące ani tzw. "zapychacze", jak np. gliceryna, skrobia czy mąka. Nasze produkty to w 100% mięso i podroby.

Produkt jest estetycznie zapakowany w ekologiczny, papierowy worek. Wszystkie nasze opakowania wyposażone są również w zamknięcie strunowe. Większe worki wykonane są z grubej, odpornej na przetarcia folii oraz  także wyposażone w zamknięcie strunowe. Dzięki temu wszystkie produkty BARKY SNACK można zabrać ze sobą na spacer bez obawy, że smakołyki rozsypią się po torebce czy plecaku.

Proces produkcji gryzaków BARKY SNACK jest długi i przebiega w stosunkowo niskiej temperaturze. Dzięki temu mięso nie traci cennych wartości odżywczych oraz naturalnego zapachu.
Wszystkie nasze produkty wytwarzamy w zakładach działających w oparciu o procedury HACCP, GHP, GMP oraz wpisanych do krajowego rejestru weterynaryjnego. Zapewnia to wysoką jakość oraz bezpieczeństwo naszych produktów.
Więcej Zwiń
Kod towaru
P/000003
Identyfikator
1036169
Symbol
1036169
Podatek VAT
8%

    Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe