BARKY Ucho środkowe 100g

  • BARKY Ucho środkowe 100g
  • BARKY Ucho środkowe 100g
  • BARKY Ucho środkowe 100g
  • BARKY Ucho środkowe 100g
Nowość

Producent: Best Snack Sp. z o.o.

Dostępność: 3 – 5 dni

Stany magazynowe: 0 szt

Dostawa już od: 16,00 PLN

zaloguj się, aby zobaczyć...

  • BARKY Ucho środkowe 100g
  • BARKY Ucho środkowe 100g
  • BARKY Ucho środkowe 100g
  • BARKY Ucho środkowe 100g
BARKY Ucho środkowe to całkowicie naturalny, twardy gryzak wieprzowy. Tzw. ucho środkowe to małżowina uszna, która poza skórą składa się w większości z chrząstki oraz tłuszczu. Jest wielkości piłki do golfa i stanowi doskonałą przekąskę, która zajmie psu dobre kilka minut.
Dostępne w opakowaniach 100g oraz w wiaderku 1 kg.

Produkt wytwarzany jest wyłącznie z najwyższej klasy surowca pochodzącego ze sprawdzonych ubojni oraz zakładów mięsnych na terenie Polski. Do mięsa nie są dodawane żadne substancje zapachowe, smakowe, konserwujące ani tzw. "zapychacze", jak np. gliceryna, skrobia czy mąka. Nasze produkty to w 100% mięso i podroby.

Produkt jest estetycznie zapakowany w ekologiczny, papierowy worek. Wszystkie nasze opakowania wyposażone są również w zamknięcie strunowe. Większe worki wykonane są z grubej, odpornej na przetarcia folii oraz  także wyposażone w zamknięcie strunowe. Dzięki temu wszystkie produkty BARKY SNACK można zabrać ze sobą na spacer bez obawy, że smakołyki rozsypią się po torebce czy plecaku.

Proces produkcji gryzaków BARKY SNACK jest długi i przebiega w stosunkowo niskiej temperaturze. Dzięki temu mięso nie traci cennych wartości odżywczych oraz naturalnego zapachu.
Wszystkie nasze produkty wytwarzamy w zakładach działających w oparciu o procedury HACCP, GHP, GMP oraz wpisanych do krajowego rejestru weterynaryjnego. Zapewnia to wysoką jakość oraz bezpieczeństwo naszych produktów.
Więcej Zwiń
Kod towaru
P/000005
Identyfikator
1036171
Symbol
1036171
Podatek VAT
8%

    Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe