BARKY Szyja z indyka XL

  • BARKY Szyja z indyka XL
  • BARKY Szyja z indyka XL
  • BARKY Szyja z indyka XL
Nowość

Producent: Best Snack Sp. z o.o.

Dostępność: Do 14 dni

Stany magazynowe: 0 szt.

Dostawa już od: 16,00 PLN

zaloguj się, aby zobaczyć...

  • BARKY Szyja z indyka XL
  • BARKY Szyja z indyka XL
  • BARKY Szyja z indyka XL
BARKY Szyja z indyka XL to wyjątkowy gryzak drobiowy. Jest mocno wysuszona więc dość krucha. Na zewnątrz znajduje się dużo pachnącego mięsa, a w środku kruche kręgi szyjne. Przeznaczona jest raczej dla większych psów.
Wysuszona szyja z dorosłego indora waży ok. 200g.
Produkt sprzedawany jest na sztuki, luzem.

Produkt wytwarzany jest wyłącznie z najwyższej klasy surowca pochodzącego ze sprawdzonych ubojni oraz zakładów mięsnych na terenie Polski. Do mięsa nie są dodawane żadne substancje zapachowe, smakowe, konserwujące ani tzw. "zapychacze", jak np. gliceryna, skrobia czy mąka. Nasze produkty to w 100% mięso i podroby.

Produkt jest estetycznie zapakowany w ekologiczny, papierowy worek. Wszystkie nasze opakowania wyposażone są również w zamknięcie strunowe. Większe worki wykonane są z grubej, odpornej na przetarcia folii oraz  także wyposażone w zamknięcie strunowe. Dzięki temu wszystkie produkty BARKY SNACK można zabrać ze sobą na spacer bez obawy, że smakołyki rozsypią się po torebce czy plecaku.

Proces produkcji gryzaków BARKY SNACK jest długi i przebiega w stosunkowo niskiej temperaturze. Dzięki temu mięso nie traci cennych wartości odżywczych oraz naturalnego zapachu.
Wszystkie nasze produkty wytwarzamy w zakładach działających w oparciu o procedury HACCP, GHP, GMP oraz wpisanych do krajowego rejestru weterynaryjnego. Zapewnia to wysoką jakość oraz bezpieczeństwo naszych produktów.
Więcej Zwiń
Kod towaru
P/000001
Identyfikator
1035954
Symbol
1035954
Podatek VAT
8%
EAN
5907222622087

    Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe