Olej z łososia 500 ml

  • Olej z łososia 500 ml
Nowość

Producent: Best Snack Sp. z o.o.

Dostępność: Od ręki

Stany magazynowe: 3 szt.

Dostawa już od: 16,00 PLN

zaloguj się, aby zobaczyć...

  • Olej z łososia 500 ml
Wysokiej jakości 100% naturalny olej z łososia (80%) i innych ryb morskich.
Bogaty w kwasy Omega-3 oraz Omega-6.
Doskonałe uzupełnienie diety polecane przez lekarzy weterynarii dla wszystkich psów i kotów niezależnie od rasy.
Olej jest sprzedawany w ciemnych, szklanych butelkach o objętości 500 ml.

Najwyższej jakości olej z łososia dla psa już dostępny w sklepie Barky Snack. Możemy zapewnić, że oleje jakie oferujemy są najwyższej jakości i mają doskonały skład. Szczególnie polecamy olej dla psów, których dieta powinna być uzupełniona o kwasy Omega-3 i Omega-6, gdyż jest on w nie bardzo bogaty.

Olej z łososia dla psa - dobry sposób na uzupełnienie diety

Nasz olej składa się w 99% z tłuszczu, który został pozyskany ze zdrowych łososi bałtyckich. Tylko jedna łyżka takiego oleju zawiera ok 4 gramy niezwykle korzystnego dla diety kwasu z grupy Omega-3. Jest to bardzo dużo, dlatego należy dawkować go zgodnie z zaleceniami weterynarza. Na co jednak pomaga ten olej? Olej łososiowy jest suplementem diety dla psów, który nie tylko wpływa na sierść psów i kotów, ale też zapobiega dużej ilości schorzeń, które dotykają czworonogi. Wracając do sierści, już po krótkim czasie stosowania sierść staje się mniej łamliwa i o wiele mocniejsza, a przede wszystkim bardziej lśniąca. Oprócz tego nie wypada ona tak często, co ma wpływ na czystość w miejscach, gdzie pies się znajduje.

Olej łososiowy - nie jedyny olej dla psów z kwasami tłuszczowymi.

Kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6 nie znajdują się jedynie w naszym oleju łososiowym, jednak jest on najbardziej polecany dla psów. W naszej ofercie znajdą państwo również olej lniany, w którym również znajdują się nienasycone kwasy tłuszczowe. Oprócz tego znaleźć można oleje z pachnotki, rzepaku, orzechów, śledzia i wątroby dorsza. Jednak ich skład nie jest tak korzystny jak wspomnianych wyżej olejów z łososia i lnu.


Więcej Zwiń
Kod towaru
P/000022
Identyfikator
10456477
Symbol
10456477
Podatek VAT
8%

    Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe