Karma dla szczeniaka w Barky Snack - najlepszy wybór.

W Barky Snack najbardziej zależy nam na szczęściu państwa pupili, dlatego nasza karma dla szczeniaka jest świetną podstawą diety każdego psa. Szczególnie dbamy o zadowolenie szczeniaków - a to poprzez sprzedaż najlepszej i najbardziej wartościowej karmy dla szczeniaków bogatej we wszystkie potrzebne do prawidłowego rozwoju elementy. Ponadto, nasza karma pochodzi jedynie od zaufanych producentów, których karmy produkowane są wyłącznie z naturalnych składników - to sprawia, że oferujemy najlepsze produkty na rynku.

karma dla szczeniaka

 

Karma dla szczeniaka Silver Wolf - najlepsza karma.

W naszym sklepie zoologicznym mamy tylko naturalne produkty. Jednym z nich jest Silver Wolf Junior. Ta karma dla szczeniąt to w 60% mięso - przede wszystkim z kurczaka i indyka, ale jest tu też łosoś. Przez ten dodatek karma jest bogata w bardzo ważne kwasy Omega-3 i Omega-6, które wpływają niezwykle pozytywnie na rozwój i zdrowie pupili. Ta karma jest również bogata w kalorie potrzebne każdemu zwierzęciu. Ta kaloryczność nie jest osiągnięta poprzez dodanie zbóż, a naprawdę wartościowych składników roślinnych. Te elementy to przede wszystkim bataty, ziemniaki, groszek i marchewka, czyli warzywa pełne wartościowych składników odżywczych. Zostały tu również zastosowane naturalne przyprawy, czyli tymianek i rozmaryn. One sprawiają, że ta karma dla szczeniaka smakuje bardzo dobrze.

Karma dla szczeniaków klasy premium

Wspominając o składnikach tej świetnej karmy, warto również zwrócić uwagę na najważniejsze, czyli witaminy i inne. Do tego pokarmu dla psów dodawana jest chondroityna i glukozamina. Te substancje mają wiele zalet, jednak najważniejszą z nich jest wzmacnianie i wspomaganie stawów. Jednak to nie wszystko - w karmie obecne są również bardzo pomocne prebiotyki. Ich funkcją jest stymulacja prawidłowej pracy jelit - dzięki nim pies jest po prostu zdrowy i pełny energii.

karma dla szczeniaków

 

Serdecznie zapraszamy do zakupu karm dla szczeniaków, które dostępne są w naszym sklepie internetowym w kategorii szczeniaki. Dostępne są również większe opakowania, które zapewniają dużą oszczędność.