BARKY Płuca wołowe 500 g

  • BARKY Płuca wołowe 500 g
  • BARKY Płuca wołowe 500 g
Nowość

Producent: Best Snack Sp. z o.o.

Dostępność: Od ręki

Stany magazynowe: 1 szt.

Dostawa już od: 16,00 PLN

zaloguj się, aby zobaczyć...

  • BARKY Płuca wołowe 500 g
  • BARKY Płuca wołowe 500 g
BARKY Płuca wołowe to znakomita przekąska, której zjedzenie nie zajmie psu wiele czasu. Płuca są pocięte w kawałki wielkości połowy dłoni, jednak można je samodzielnie połamać na jeszcze mniejsze części. Intensywnie pachną co sprawia, że żaden pies się im nie oprze.
Produkt dostępny w opakowaniach papierowych 100g oraz foliowych 200g i 500g.

Produkt wytwarzany jest wyłącznie z najwyższej klasy surowca pochodzącego ze sprawdzonych ubojni oraz zakładów mięsnych na terenie Polski. Do mięsa nie są dodawane żadne substancje zapachowe, smakowe, konserwujące ani tzw. "zapychacze", jak np. gliceryna, skrobia czy mąka. Nasze produkty to w 100% mięso i podroby.

Produkt jest estetycznie zapakowany w ekologiczny, papierowy worek. Wszystkie nasze opakowania wyposażone są również w zamknięcie strunowe. Większe worki wykonane są z grubej, odpornej na przetarcia folii oraz  także wyposażone w zamknięcie strunowe. Dzięki temu wszystkie produkty BARKY SNACK można zabrać ze sobą na spacer bez obawy, że smakołyki rozsypią się po torebce czy plecaku.

Proces produkcji gryzaków BARKY SNACK jest długi i przebiega w stosunkowo niskiej temperaturze. Dzięki temu mięso nie traci cennych wartości odżywczych oraz naturalnego zapachu.
Wszystkie nasze produkty wytwarzamy w zakładach działających w oparciu o procedury HACCP, GHP, GMP oraz wpisanych do krajowego rejestru weterynaryjnego. Zapewnia to wysoką jakość oraz bezpieczeństwo naszych produktów.
Więcej Zwiń
Kod towaru
P/000042
Identyfikator
10537443
Symbol
10537443
Podatek VAT
8%

    Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe